Find us on Facebook   WebLab News RSS-Feed
Part-financed by the European Union
(European Regional Development Fund)
South Baltic WebLab - Header Grafic

South Baltic WebLab

Events

Currently there are no events.

Południowy Bałtyk WebLab

Południowy Bałtyk WebLab
Południowy Bałtyk WebLab

Interesujesz się nauką i kochasz morze? Jesli tak to poznaj czym są badania morskie . Odwiedź naszą stronę SouthBaltic WebLab aby dowiedzieć się więcej o zagadnieniach nad którymi pracują oceanografowie.

Zapraszamy na nasza stronę internetową aby wypróbować ich metody i doświadczyć prawdziwej pracy w czasie tegorocznego obozu naukowego!

Spotkaj się z naukowcami na naszej stronie internetowej i śledź ich pamiętniki. Warto jest nas zawsze odwiedzić aby znaleźć informacje o wolnych miejscach pracy i stażach.

Science Camp 2012

Przygotowania do Letniego Obozu Naukowego 2012 rozpoczęte…………

Następny obóz planowany jest na Litwie w terminie 17-26 sierpnia 2012.

Zagadnienia będą ukierunkowane głównie na porównywaniu dwóch środowisk: 

Zalewu Kurońskiego i otwartego Morza Bałtyckiego wraz z zamieszkującymi w nich organizmami. Zapraszamy 25 uczniów i 5 nauczycieli do wzięcia udziału w tym obozie i poznania badań morskich w grupie międzynarodowej.

Informacje o programie i wnioskach zgłoszeniowych ukażą się na naszej stronie do końca lutego 2012. Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Read more...

Jeśli jesteście ciekawi jaki wyglądały poprzednie nasze obozy w 2010 w Niemczech i w 2011 w Polsce

zapraszamy do obejrzenia galerii i blogów.

Read more...

Spotkaj swojego naukowca

Z pasji do morza: Morscy naukowcy piszą o swojej pracy w nowej serii blogów.

Blogi oferują młodym ludziom możliwość poznania tajników pracy morskiego naukowca. Jest to również okazja do nawiązania bezpośredniego kontaktu z naukowcami oraz do zadawania im pytań. Pierwsza o swojej pracy pisać będzie dr Natalie Loick-Wilde, biolog morza, której specjalnością jest badanie obiegu azotu w morzu – jednego z najważniejszych cykli biogeochemicznych, które kształtują życie w oceanie.

Read more...